• Przekazanie pieniędzy ze zbiórki dla Wiktorii ;)

Dnia 25 marca 2024 r. zostały przekazane pieniądze mamie Witorii, zebrane przez Szkolny Klub Wolontariatu podczas spotkań z rodzicami w oddziale przedszkolnym oraz klasach 1-8.

Dziękuję za wsparcie naszej uczennicy.

W imieniu rodziców Wiktorii pragnę serdecznie podziękować za okazne serce.

• Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego "Wielkanocna pisanka"klas 0-3

• W dniu 18.03.2024r. miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu oraz wyłonienie grona laureatów klas 0-3, był to bardzo trudny wybór, dzieci zaangażowały się całym sercem.
            Komisja wybrała po trzy I, II i III miejsca oraz 10 wyróżnień.

Piękne dyplomy wykonała Pani Lucyna Obrycka .
            Dyplomy i nagrody zostały wręczone dzieciom w dniu 25.03.2024r.

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Bardzo dziękujemy.
            Gratulujemy wszystkim dzieciom klas 0-3, które wzięły udział w konkursie, oraz dziękujemy za
            piękne prace, serca i wkład, który włożyły .

Gabriela Kaczyńska 2c

Antonina Krajczyńska 1c

Zofia Krajczyńska 3b

Dominika Bolesta 0a

Jakub Żyra 1d

Michalina Siwicka 1d

Maja Haponik 3e

Marcel Drążkowski 3b

Dominik Gawrys 3a

WYRÓŻNIENIE:

Maja Dymerska 1c, Maria Pliszka 3b, Magdalena Madej 2b, Kamila Szczygłowska 1c, Jagoda Szczechura 1a, Basia Kolińska 2a, Michał Bastek 3a, Filip Wiśniewski 2b, Witold Ropiak 0a, Elżbieta Ropiak 2c

GRATULUJEMY

Monika Borejko

Lucyna Obrycka

Aleksandra Chrostowska-Węgrzyn

Bogusława Taryma

Beata Więcek

• Klasy 3a i 3c wzięły udział w lekcji pokazowej w klasie sportowej

• 25 marca 2024 roku, klasy 3a i 3c uczestniczyły w zajęciach zachęcających do rekrutacji do klasy czwartej sportowej o profilu piłka siatkowa.

Kolejne klasy trzecie wezmą udział w zajęciach w najbliższych dniach.

Rekrutacja do klasy czwartej sportowej trwa do 12 kwietnia.

Serdecznie zapraszamy :)

• Wręczenie nagród laureatom konkursów z okazji Dnia Języka Polskiego

• W kategorii lapbook:

I miejsce - Dominika Żelazek kl. 6c

II miejsce - Klara Klimczuk kl. 7a

III miejsce - Wiktoria Rutka kl. 6d

Wyróżnienie: Michalina Lewandowska kl. 5a oraz Kacper Zera kl. 6b

W kategorii plakat/rysunek:

I miejsce - Vladyslawa Honcharuk kl. 5a

II miejsce - Kamila Kamińska kl. 6a

III miejsce - Emilia Romanowska kl. 6a

W kategorii na najpiękniejszy zeszyt zwyciężyła Kornelia Wojtaszek kl. 5b.

Serdecznie gratuluję zwycięzcom i wyróżnionym uczniom ;)

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Bardzo dziękujemy.

• Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej dla klas 1-3 edukacji wczesnoszkolnej z języka angielskiego Olimpusek

• Z radością ogłaszam wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej dla klas 1-3 edukacji wczesnoszkolnej z języka angielskiego Olimpusek.

Jestem dumni z zaangażowania wszystkich uczestników i pracy, którą włożyli w przygotowanie się do konkursu.

Laureatem Olimpiady został:

• Deptuła Marek z klasy 3e

Serdecznie gratuluję zwycięzcy oraz wszystkim uczestnikom olimpiady za ich wysiłek i pasję!

Dziękuję również wszystkim nauczycielom języka angielskiego za wsparcie i poświęcony czas.

• Pierwszy Dzień Wiosny w klasie 7a

• 21 marca klasa 7a wraz z wychowawczynią wzięła udział w QUEŚCIE POZNAJ MRĄGOWO.  Uczniowie podczas gry terenowej, łączącej elementy zabawy i nauki,  mogli poznać najważniejsze atrakcje i zabytki Mrągowa.

Po długiej trasie wszyscy spożyli posiłek w jednym z lokali mrągowskiej gastronomii.

Wychowawczyni klasy 7a: Bogusława Taryma

• 1110 złotych dla Wiktorii :)

Z wielką radością informuję, że w czasie zebrań z Rodzicami dla klas 4-8, Szkolny Klub Wolontariatu zebrał 1110 złotych na pomoc dla Wiktorii.

Bardzo pięknie dziękuję Państwu za ten dar serca :)

• Kolejny dzień zbiórki dla Wiktorii :)

• 21 marca 2024 roku  Szkolny Klub Wolontariatu przeprowadził zbiórkę finansową na pomoc dla Wiktorii.

Wolontariuszy wspomagała Agatka Salwin - córka p. Marii Salwin, która wspólnie z p. Iwoną Hibner czuwa nad Szkolnym Klubem Wolontariatu :)

• Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Angielskiego

• Z radością ogłaszam wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Angielskiego Olimpus!

Oto lista laureatów:

•  Borys Łozowski 4b
            •  Ewa Biernacka 4d

•  Piotr Madej 5d
            • Ignacy Olender 5c

• Lena Goleń 6a
            • Zuzanna Banach 6c

• Filip Doliński 7b
            • Oliwier Sagała 7c
            • Ksawier Piec 7a
            • Alan Tyczyński 7a

• Natasha Lewakowska 8a

Serdecznie gratuluję zwycięzcom oraz wszystkim uczniom, którzy brali udział w olimpiadzie za wysiłek jaki włożyli w przygotowanie do konkursu.

Dziękuję wszystkim nauczycielom języka angielskiego za wsparcie i poświęcony czas.

• Obchody Dnia Wiosny w klasie 4c

• Klasa 4c urządziła piknik w sali. Uczniowie włączyli się do akcji Dzień Kolorowych Skarpetek, na znak integracji z osobami z Zespołem Downa.  Następnie klasa wybrała się do parku Słowackiego w Mrągowie na spacer w poszukiwaniu oznak wiosny ;)

Danuta Martyniuk

• Pierwszy Dzień Wiosny w klasie 6a

• Klasa 6 a wspólnie z wychowawcą klasy panią Adrianną Chmielewską spędziła Pierwszy Dzień Wiosny bardzo aktywnie.

Na początek uczniowie wybrali się do kina na seans „Cudowny Chłopak”, następnie spacerkiem wzdłuż mrągowskiej promenady na wyczekany posiłek czyli pizzę.

Adrianna Chmielewska

• Wyjście klasy 1c do Muzeum w Mrągowie

• Klasa 1c razem z wychowawcznią p. Wioletą Bystrą również uczestniczyła w warsztatach wielkanocnych w Muzeum.

Dzieci nie tylko wykonały piękne pisanki, ale również wzięły udział w zabawie taczanka, które jajko pojedzie najdalej ;)

Wioleta Bystra