• Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia !!!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
            i Nowego Roku 2024 życzymy wszystkim prawdziwie pogodnych Świąt Narodzenia Pańskiego, spokoju, zdrowia, uśmiechu i radości z przeżywania świątecznych chwil.

Niech przy świątecznym stole nie zabraknie ciepłej rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok przyniesie ze sobą wiele dobrego, szczęście, pomyślność i zdrowie.
            Niech wszystkie dni w roku będą piękne jak wigilijny wieczór,
            a Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych niech zawsze rozpromienia uśmiech. Gwiazda Betlejemska niech prowadzi Was
            do sukcesów, ku szczytom!

Wszystkiego Najlepszego !

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 4

im. Gen. S. GROTA Roweckiego
            w Mrągowie

• "Od Zbawienia do Stworzenia" - Jasełka Bożonarodzeniowe

• 22 grudnia 2023 roku odbyły się Jaełka Bożonarodzeniowe, przygotowane przez spoleczność szkolną.

W jasełkach wzięli udział:

1. Burmistrz Miasta Mrągowo - p. Stanisław Bułajewski,

2. Przewodniczący Rady Miejskiej w Mrągowie - p. Henryk Nikonor,

3. Proboszcz Parafii św. Wojciecha w Mrągowie -

ks. Jarosław Dobrzeniecki,

4. Przewodnicząca Rady Rodziców  - p. Anna Białochleb.

Wydarzenie przygotowali : p. Zbigniew Krajczyński, p. Justyna Połomska,

p. Wioleta Balejko, p. Lucyna Gosiewska.

• Akcja charytatywna

• Jak co roku w naszej szkole odbywa się jesienno-zimowa akcja zbiórki karmy dla bezdomnych kotów. Trwała od 16.10.2023 r. do 15.12.2023 r. Uczniowie uczestniczyli w niej bardzo aktywnie. Karma zostanie przekazana karmicielom kotów z Mrągowa, oraz okolic.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej zbiórce.

Organizatorzy:

Ewelina Wójcik

Izabela Marcinek

Anna Osmańska

• Potrzebna pomoc dla Wiktorii

Zwracam się z serdeczną prośbą o pomoc i wsparcie dla naszej uczennicy Wiktorii, która zmaga się z ciężką chorobą.

Bardzo proszę o wsparcie na stronie pomagam.pl.

Wspólnie z uczniami będziemy przeporwadzali w szkole kolejne zbiórki pieniędzy na pomoc w leczeniu Wiktorii.

Z serca Wszystkim Państwu dziękuję za dotychczasowe zaangażowanie na ten cel.

• Pani Justyna Wanago zajęła pierwsze miejsce w powiecie w Plebiscycie Edukacyjnym

Bardzo serdecznie gratukuję p. Justynie Wanago, która zajęłą pierwsze miejsce w w Plebiscycie Edukacyjnym 2023, życząc jednocześnie dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Redakcja „Gazety Olsztyńskiej” i „Polski Metropolii Warszawskiej” ma przyjemność poinformować, że w gronie laureatów akcji Plebiscyt Edukacyjny 2023 znalazł się Nauczyciel Państwa placówki Justyna Wanago, która zajęła 1. miejsce w powiecie w kategorii Nauczyciel klas IV-VIII

Pani Justyna Wanago - link https://plebiscyt.polskapress.pl/ankieta/1078853/t/322974/plebiscyt-edukacyjny-2023.html

• Konkurs kulinarny " Sałatka pełna witamin"

• 15 grudnia 2023 roku w edukacji wczesnoszkolnej odbył się konkurs : " Sałatka pełna witamin"

Uczniowie przygotowali pyszne i zdrowe sałatki:)

Jury po bardzo burzliwych obradach przyznało następujące miejsca:

DWA I miejsca - 3a i 2a

II miejsce - 2b

III miejsce - 3b

Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie za przygodę ze smakiem z witaminkami w tle.

Jury : Izabela Marcinek, Anna Traszkuć, Marta Tułazińska i Justyna Wanago.

Serdecznie gratulujemy :)

Organizatorzy : p. Izabela Marcinek oraz p. Marta Tułazińska :)

• Lekcja wychowania fizycznego w klasie 6d

• 13 grudnia 2023 roku dyrektor Wojciech Kordaczuk wziął udział w lekcji wychowania fizycznego w klasie 6d.

Zajęcia z piłki ręcznej poprowadzili : p. Irena Klimowicz - Starczewska oraz p. Jacek Starczewski.

Dyrektor - podobnie jak w przypadku piłki siatkowej... próbował zagrać mecz:)