• W dniu 05.12.2022 roku zmarła p. Ewa Zając - wieloletni pracownik naszej szkoły, wspaniała pedagog, wychowawca wielu pokoleń

• Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie,

W dniu 05.12.2022 r. dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o śmierci pani Ewy Zając - wieloletniego pracownika naszej szkoły.

Pani Ewa Zając pracowała w Szkole Podstawowej nr 4 od 01.09.1987 r. do 31.08.2021 r., a następnie przebywała na rencie.

Była bardzo cenionym wychowawcą wielu pokoleń w edukacji wczesnoszkolnej, osobą niezwykle zaangażowaną w edukację oraz wychowanie młodego pokolenia przez pracę, a także proawdzenie wielu zajęć dodatkowych dla uczniów. Za swój profesjonalizm była wielokrotnie nagradzana nagrodą dyrektora, a także doceniana przez rodziców i kolegów oraz koleżanki z pracy.

Mimo wielu trudów, które niosła w swoim życiu, pozostanie w naszych sercach jako osoba życzliwa, serdeczna, która każdego dnia była uśmiechnięta.

W imieniu wszystkich pracowników, uczniów oraz przyjaciół naszej szkoły, składam najszczersze i najgłębsze wyrazy współczucia rodzinie oraz bliskim ś.p. pani Ewy.

• Komunikat o odwołaniu zajęć lekcyjnych w klasach IV- VIII w dniach 06.12-08.12.2022

Drodzy Rodzice,

Drodzy Uczniowie,

Aby usprawnić przebieg próbnego egzaminu ósmoklasisty w dniach 6-8.12.2022 r., w porozumieniu z Radą Rodziców podjąłem decyzję o tym, iż w dniach 6-8.12.2022 r. zajęcia lekcyjne dla klas IV-VIII będą odwołane.

W tych dniach świetlica szkolna zapewnia opiekę nad uczniami w godz. od 6:30 do 16:30.

Uczniowie klas I-III i oddziału 0 uczą się stacjonarnie bez zmian.

Łączę wyrazy szacunku