• Komunikat dotyczący wymiany instalacji przeciwpożarowej w szkole

Trwa remont w szkole polegający na wymianie przeciwpożarowej.

Warto tu podkreślić, że w ramach tej inwestycji zostanie odbudowana cała instalacja przeciwpożarowa, a także zostaną zamontowane  hydranty zewnętrzne

Ta inwestycja, która potrwa około 1,5 miesiąca to koszt sięgający bardzo dużej kwoty jak na te czasy, czyli około 200 tys. zł

Zostało zamontowanych już 19 nowych skrzynek, które posłużą przy prawidłowej obsłudze całej instalacji przeciwpożarowej.

Jest to kolejna inwestycja, która zmieni stan faktyczny budynku naszej szkoły, a także usprawni jej funkcjonowanie i zapewni bezpieczeństwo dla pracowników i uczniów.

Bardzo się cieszę, że w dobie panującego kryzysu, nasz organ prowadzący zgodził się na przeprowadzenie tej jakże ważnej dla nas inwestycji

Łączę wyrazy szacunku

• Remont w szkole rozpoczęty

Bardzo miło jest nam poinformować, iż rozpoczęła się kompletna wymiana instalacji przeciwpożarowej w budynku szkolnym.

Ta inwestycja zwiększy nie tylko bezpieczeństwo, ale unowocześni naszą szkołę.

Lączę wyrazy szacunku

• W czasie wakacji zostanie wymieniona instalacja przeciwpożarowa w szkole

Bardzo miło mi jest poinformować, iż w czasie wakacji zostanie wymieniona instalacja przeciwpożarowa w szkole.

To kolejna inwstycja, która poprawi jakość pracy i nauczania w naszej szkole.

Serdecznie dziękuję p. dr hab. Stanisławowi Bułajewskiemu - Burmistrzowi Miasta Mrągowo - oraz wszystkim Radnym Rady  Miejskiej w Mrągowie za przekazanie środków na ten cel z budżetu Miasta Mrągowo.

Łączę wyrazy szacunku