• Konkurs na najpiękniejszą Marzannę

• Dnia 20 marca 2024 r. komisja w składzie: p. Ewelina Wójcik, p. Ewa Brakoniecka, p. Marta Tułazińska, p. Anna Osmańska, p. Joanna Samsel rozstrzygnęła ten konkurs następująco:

1 miejsce Marcela Świder kl. 3a

2 miejsce Marcel Drążkowski kl. 3b

3 miejsce Zofia Dobrosielska kl. 3b

Wyróżnienia:

• Anna Rudzińska kl. 3c
            • Alicja Kaczyńska kl. 3d
            • Ida Ropiak kl. 3a
            • Anna Koval kl. 3e

Zwyciązcom oraz wyróżnionym w konkursie serdecznie gratulujemy! ;)

Komisja konkursowa

• XL Wojewódzki Konkurs Recytatorski ,, Spotkania z Poezją”

• Dnia 18 marca 2024 r. w naszej szkole odbyła się już XL edycja Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego ,,Spotkania z Poezją”

Młodzi recytatorzy z klas IV- VI zaprezentowali swoje umiejętności w pierwszym etapie konkursu.

Można było wysłuchać wiele ciekawych interpretacji utworów poetyckich nagrodzonych gromkimi brawami wszystkich obecnych.

Komisja konkursowa zakwalifikowała do eliminacji rejonowych dwie uczennice:

• Małgorzatę Kusiek z klasy IV a

• Barbarę Pietrzak z klasy IV d

Życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu!

Nauczyciele poloniści

• Świąteczna pomoc dla Wiktorii

Drodzy Rodzice,

W dniach 20 oraz 21 marca 2024 roku, Szkolny Klub Wolontariatu przeprowadzi zbiórkę pieniężną na pomoc dla naszej Uczennicy Wiktorii, która cięzko choruje.

Bardzo proszę o włączenie się do tej akcji  i już bardzo serdecznie dziękuję za każdy dar serca z Państwa strony.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności,

• 21 marca Światowym Dniem z Zespołem Downa

21 marca przypada Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. W akcie solidarności Szkolny Klub Wolontariatu organizuje Dzień Kolorowej Skarpetki. Wszyscy jesteśmy różni, a jednocześnie równi. Tego dnia zakładamy więc kolorowe skarpetki nie do pary. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w tą piękną akcję.

Niech to będzie kolorowy i wiosenny dzień :)

Z pozdrowieniami: Wolontariusze i Opiekunowie SKW

• Lekcja z centymetrem

• 19 marca 2024 roku, klasa 2a - pod kierunkiem p. Izabeli Marcinek - uczyła się korzystania z centymetru.

Uczniowie nie tylko mierzyli się wzajemnie, ale również świetnie bawili:)

• Wyróżnienia dla naszych uczniów w kategorii: SPORT na I Mrągowskiej Gali Miasta Ludzi Aktywnych

• Dziewczęta i chłopcy z klubu sportowego MUKS Omega Mrągowo działającego przy szkole SP 4 w Mrągowie o profilu piłka siatkowa na I Mrągowskiej Gali Miasta Ludzi Aktywnych otrzymali wyróżnienia w kategorii: DRUŻYNA ROKU.

W kategorii: SPORTOWIEC ROKU wyróżnienie odebrał Jonatan Białochleb oraz Igor Szewczak.

Jest to ogromny sukces młodych siatkarzy oraz trenera p. Andrzeja Wachowicza.

Serdecznie gratuluję!

• Dzień św. Patryka w naszej szkole

• W nawiązaniu do nardowego święta św. Patryka uczniowie przebrali się na zielono, odbył się konkurs z języka angielskiego dotyczący Dnia św. Patryka, patrona Irlandii.

Laureaci konkursu:

I miejsce - Błażej Szymaniec, kl. 4a

II miejsce - Dominika Żelazek, kl. 6c

III miejsce - Julia Jaworska, kl. 5b

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu.

Nauczyciele j. angielskiego.

• Szkolenie dotyczące przeciwdziałania przemocy

• Pani pedagog Adrianna Chmielewska 15 marca 2024 r. odbyła szkolenie:

"Rola partnerów i współpracy instytucji odpowiedzialnych za rozwój systemu przeciwdziałania przemocy w świetle znowelizowanych ustaw" w Kuratorium Oświaty w Olsztynie.

• Podziękowanie za mecze w Mrągowie

• Bardzo cieszę się, że mogliśmy spędzić tę sportową niedzielę razem.

Dziękuję za rywalizację na boisku do ostatniej minuty oraz za wspaniałe emocje.

Wyrazy uznania dla trenera p. Jacka Starczewskiego, zaangażowanie w przygotowanie naszej drużyny.

• Mecz z Olsztynem

• 17 marca 2024 r. na hali widowiskowo-sportowej w Mrągowie drużyna MUKS Omega Mrągowo zmierzyła się z drużyną KS Szczypiorniak Olsztyn w ramach Wojewódzkiej Ligi Piłki Ręcznej Chłopców.

Podczas meczu kiebicował naszym chłopcom dyrektor Wojciech Kordaczuk.

• I Mrągowska Gala Miasta Ludzi Aktywnych

• Serdecznie gratuluję Pani Beacie Więcek otrzymania wyróżnienia w kategorii Edukacja

na I Mrągowskiej Gali Miasta Ludzi Aktywnych.

Życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz wszelkiego dobra.