25 czerwca o godzinie 13:20 dla ósmoklasistów rozbrzmiał w murach naszej szkoły „ostatni dzwonek”.
Był to symboliczny moment pożegnania, pełen wzruszeń i ciepłych słów. Uczniowie klas siódmych w wyjątkowy sposób pożegnali swoich starszych kolegów, wypuszczając balony 🎈.
Na zakończenie uczniowie wspólnie zatańczyli belgijkę 💃🕺, tworząc radosną i niezapomnianą atmosferę.
Dziękujemy pani Emilii Zielińskiej za przygotowanie tej wyjątkowej uroczystości.
Dziękujemy Wam Uczniowie za te 8 lat spędzonych w naszej szkole – był to wyjątkowy czas pełen nauki, wspaniałych wydarzeń oraz cennych i trwałych przyjaźni ❤️
Życzymy Wam odwagi na nowym etapie edukacji, spełniania marzeń oraz wielu sukcesów 🌟
Pamiętajcie, że zawsze jesteście mile widziani w „Czwórce”!